EN KR

Nasz samolot

Ultralekki samolot BushCat

Samolot BushCat jest trzecią i najnowszą generacją samolotów zwanych wcześniej jako Cheetah. Zaprojektowany został w oparciu o 4 zasady: prostota, wytrzymałość, przystępna cena, oraz maksimum radości z latania.

Oryginalny Cheetach LSA był solidną i niezawodną konstrukcją. Szybko zdobył szerokie grono klientów, na terenie USA, Australii i Afryki.

Aerodynamiczne oraz ergonomiczne udoskonalenia, oraz opinie użytkowników, sprawiły że z biegiem czasu samolot został przygotowany jako 2 generacja pod nazwą Cheetah XLS.

Kolejny okres użytkowania samolotu Cheetah przyniósł nowe udoskonalenia, a także zmienił główny kierunek przeznaczenia samolotu. Tak powstała 3 generacja o nazwie BushCat.

Samolot BushCat to wyjątkowo lekka, i solidna konstrukcja, posiadająca szereg możliwości konfiguracji
i budowy samolotu pod określone preferencje zarówno pod względem technicznym, wyposażenia jak również jego wyglądu.

Oprócz sprawdzonej konstrukcji, BushCat oferuje również najwięcej miejsca dla pilotów w swojej klasie. Dzięki temu pilotowanie samolotu jest wyjątkowo komfortowe dla każdego, a opcje regulacji
i konfiguracji pozwalają dostosować samolot do własnych preferencji.

Modułowa budowa pozwala na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji oraz serwisu.

Samolot BushCat przyciągnął uwagę wielu osób nie tylko pod względem możliwości technicznych, wyposażenia czy ceny, ale również na jego atrakcyjny wygląd i możliwości jego personalizacji pod własne wymagania.